O firmie

Historia

Firma „Mebroll” działa na lokalnym rynku od ponad siedmiu lat, ciągle poszerzając asortyment dla swoich klientów. Od początku swojego istnienia MebRoll ma swoją siedzibę na ulicy Bosackiej w Raciborzu - wcześniej dysponował tylko częścią warsztatową oraz małym biurem, lecz w 2016 roku zakupiony został dodatkowy lokal przy ulicy Bosackiej 52 - tak zwany Showroom, gdzie klienci mogą zobaczyć przykładowe realizacje podłóg dębowych, kuchni, szaf i innych mebli na wymiar oraz skonsultować się z specjalistami.

Nasze możliwości

Posiadamy własny warsztat z wykwalifikowaną kadrą oraz rozbudowanym parkiem maszynowym, a więc wszystkie procesy związane z budową mebli odbywają się u nas. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybciej realizować zamówienia oraz być pewni, że nasz klient otrzymuje najwyższej jakości produkt.

biuro-mebroll

Co oferujemy?

miara-obcinarka
linijka-meble

Meble skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar począwszy od szaf, przez kuchnie po wszelkie nietypowe zabudowy wnętrz - zawsze wedle pomysłu i życzenia klienta. W naszych realizacjach wykorzystujemy materiały topowych producentów z całego świata, dlatego meble wykonane przez nas cechuje dobra jakość przez długie lata.

szkic-projektu

Darmowy projekt oraz wycenę.

Nasz zespół bazując na Twoim pomyśle wykona niezbędne pomiary oraz przygotuje dla Ciebie darmowy projekt wraz z wizualizacją pożądanych przez Ciebie mebli. Opierając się na wykonanym projekcie wstępnym oszacujemy i przedstawimy Ci koszty oraz uzgodnimy szczegóły i szacowany termin realizacji.

projekt-mebli
dostawa-raciborz
samochod-dostawczy

Dojazd do klienta.

Flota samochodów umożliwia nam dostawę mebli do naszych klientów na terenie powiatu raciborskiego, głubczyckiego oraz rybnickiego. Dojazd na pomiary wstępne jest darmowy.

serwis-mebroll

Gwarancję oraz serwis pogwarancyjny.

Wieloletnie zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze dlatego wszystkie systemy jezdne, które montujemy w naszych meblach są objęte pięcioletnią gwarancją. Naszym klientom zapewniamy również szybki serwis pogwarancyjny.

serwis-mebli